Dnes je 1. březen 2024, svátek má Bedřich
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Další Popeyes vyroste v obchodním centru jen 15 km od Slaného Vytvořit článek
Další Popeyes vyroste v obchodním centru jen 15 km od Slaného
Michal Jůza - 28. 11. 2023    10582    0 Líbil se vám tento článek?

Jedna z prvních restaurací amerického řetězce Popeyes vyroste poblíž Slaného u dálnice D7 ve směru na Prahu. Bude součástí nově otevíraného nákupního centra u obce Stehelčeves. První obchod v novém areálu začne fungovat už tento týden. 

Výstavba obchodního centra u dálnice D7 byla zahájena v únoru 2023 s plánem otevřít budovu s pěti obchodními jednotkami, potravinami a samostatným objektem s rychlým občerstvením. Už tento týden, 29. listopadu 2023, přivítá zákazníky první z plánovaných obchodů, a to prodejna s potravinami. Objekt bude sloužit jako samoobslužná prodejna potravin, navíc s pultovým a samoobslužným prodejem v oddělení lahůdek, prodejem ovoce, zeleniny a doplňkovým prodejem.

Řidiči si budou moci při cestě po D7 zajet do nákupního centra i na rychlé občerstvení. Kromě jiného tu v dalších měsících otevře svoji restauraci nový řetězec Popeyes, jehož vstup na český trh vzbudil v uplynulých týdnech velký zájem veřejnosti. 

Restaurace Popeyes u obce Stehelčeves bude mezi prvními na českém území. Vůbec první pobočka velkého amerického fastfoodového řetězce byla otevřena už na začátku listopadu v Praze v horní části Václavského náměstí. „Na vstup na český trh jsme se chystali skoro rok. Opravdu se těším, až naši hosté dostanou možnost zažít explozi chutí, kterým jsme podlehli i my,“ řekl Marko Blaževič, brand manager Popeyes pro Česko a Slovensko, a dodal: „Díky unikátní směsi koření má v sobě každá položka z menu Popeyes trochu Louisiany. A stejně tak ponese stopu Louisiany i každá naše restaurace." Ve stejném duchu se ponese i slavnostní otevření nové pobočky.

Otevírací doba potravinového objektu a obchodů bude od 7:00 do 22:00, tedy pouze v denní době. Restaurace by měla být otevřena non stop.

Umístění obchodního centra na mapě:

Zdroj obr.: ABP HOLDING a.s.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
RYTÍŘI KLADNO - 28. 02. 2024
50. kolo Tipsport Extraligy patřilo na Kladně benefičnímu utkání pro nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa, ve kterém Rytíři oblék...
Občané mohou prostřednictvím Pol Pointu podat jakékoliv oznámení. . . podvody, zanedbání povinné výživy, krádeže, a mnoho dalších....
Jistě jste si všimli, že šéfové Středočeského a Ústeckého kraje omezili -přes hranici střeženou Kamenným pastýřem- veřejnou dopr...
Reklama   •   Koupit reklamu