Dnes je 4. prosinec 2023, svátek má Barbora
Reklama   •   Koupit reklamu
Dusla s.r.o
Lázeňská 840, 27401 Slaný

Kovovýroba, přepravníky, kontejnery


Firma Dusla s. r. o., Slaný nabízí široký výběr vysoce kvalitních a funkčních garážových vrat TRIDO včetně odborné montáže, servisu a poradenství


Slaný, Praha, Kladno...


Firma Josef Dundr - Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Zakázky vyhotovujeme pro firmy v České republice, pro zahraniční korporace, ale i pro běžné zákazníky, kteří nás navštíví na výrobně v Lázeňské ulici.


Zámečnictví - svářecí práce


Svářečské a zámečnické práce provádíme v širokém zastoupení – zejména pak kovovýroba a montáž vrat a vratových dílů, pojízdných bran i na motorické ovládání, schůdků, schodišť, zábradlí, mříží do oken a dveří, bezpečnostních výplní, dvířek, dveří, regálů, poliček, stojanů, držáků, stříšek, ocelových konstrukcí, plotů, zátaras, palet, kontejnerů, čekáren, laviček, ramp, anténních stojanů, nástaveb na auta, zastřešení, vývěsních skříní, pracovního nábytku, přístřešků, dopravníků a mnoho jiného. Na přání klientů poskytujeme i finální montáž.


Kovovýroba - kontejnery, schodiště..


Mezi naše výrobky patří například výklopné kontejnery, kontejnery s výklopným dnem, schodiště, montážní plošiny a další, které naleznete v sekci zámečnictví.


Rovněž se zabýváme výrobou stavebních a zemědělských strojů, včetně jejich příslušenství.


Povrchové úpravy


Jsme připraveni vyhovět potřebám našich klientů – od návrhů konstrukce, přes výrobu, až po povrchovou úpravu. Nabídnout můžeme závěrečné lakování práškovou barvou, žárové zinkování, galvanické pokovení, nátěry štětcem, nanášení barvy stříkací pistolí.


Kovoobrábění - stroje


O velké variabilitě naší výroby svědčí i použité nástroje kovoobrábění: soustruh, frézka, obrážečka, skružovačka, vrtačka, schaping a bruska. V případě zájmu vytváříme i prefabrikované výrobky pro sériovou výrobu


Vařiče asfaltu


Zároveň jsme jediná firma v České republice, poskytující servis přepravníků litého asfaltu 0,5t až 20t. Produkujeme zálivkové vařiče a jejich příslušenství, další doplňkové služby: přestavby, revize, půjčování vařičů.


 


Od svého založení v roce 1993 a reformaci v roce 2001 na Dusla s.r.o. jsme ušli velký kus cesty, zdokonalili své řemeslo a naučili se mnoho nového. Staňte se i Vy našimi zákazníky, spolupracujte s tradicí prověřenými odborníky.


 


Váš Josef Dundr za firmu Dusla s.r.o. - Slaný

Kontaktní údaje
Adresa: Lázeňská 840, 27401 Slaný
Telefon: 602 640 157, 602 299 357
E-mail: dusla@dusla.cz
Reklama   •   Koupit reklamu