Dnes je 1. březen 2024, svátek má Bedřich
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů Firmy Masné Krámy Slaný Přidat firmu zdarma
Masné Krámy Slaný
Husova 88, 27401 Slaný

Společnost MASNÉ KRÁMY s.r.o. byla založena 6.srpna 2003. Výroba a prodej masa, masných výrobků a polotovarů v rekonstruovaných prostorech ve Slaném začala v říjnu 2003, kdy došlo i k otevření nového vlastního obchodu. Ten byl v roce 2007 přemístěn do centra Slaného. V současné době má společnost také obchod na Kladně a v Lounech.


Společnost disponuje chladírenskými auty, které zajišťují denní rozvoz vlastní výroby nejen na Slánsku, ale i v Praze, Kladensku, Rakovnicku a v severních Čechách. Naše výrobky je možno zakoupit i v ostatních částech Čech.
Na zvýšení poptávky výrobna ve středu města již kapacitně nestačila a proto společnost v prosinci 2009 otevřela v průmyslové zóně na okraji města Slaný kompletní novou moderní masnou výrobnu, která splňuje všechny požadavky pro vývoz masa, masných výrobků, polotovarů a hotových jídel do zemí Evropské unie. Zároveň jí bylo přiděleno nové veterinární schvalovací číslo CZ 21930016 pro bourání vepřového, hovězího, drůbežího masa a masa ovcí, koz a koní, dále výrobnu masných výrobků, polotovarů a hotových jídel.


Společnost tak mohla v tomto roce začít s kompletním bouráním a prodejem českého vepřového, hovězího, kuřecího a krůtího masa a výrobou všech druhů tepelně opracovaných masných výrobků (kromě výroby trvanlivých výrobků), výrobou polotovarů a hotových jídel.


Vyrábíme různé netradiční kvalitní speciality, mezi které patří např. prvorepublikový bok, staročeská klobása z komína, farmářská klobása z komína, slánské ESO párky, farmářská šunka z komína, gothajský zauzený salám, medvědí paštika, pečené kuře s nádivkou, výpečky, masová tlačenka, kvalitní šunky nejvyšší jakosti atd.


Krédem společnosti je, že veškeré masné výrobky se vyrábí z kvalitní české suroviny dle starých tradičních českých receptur a zároveň klademe důraz na kvalitní opracování masa. Bourání vepřového, hovězího a drůbežího masa probíhá denně, aby u odběratelů byla zajištěna každodenní čerstvost opracovaného masa. Při výrobě masných výrobků společnost nepoužívá žádných masových náhražek (soja, rostlinné bílkoviny, kuřecí separáty, tukové emulze atd.). Uvedené důvody jsou typickým znakem pro prodej vlastních výrobků nejen na farmářských trzích, ale i ve větších městech republiky.


Naši odběratelé jsou převážně různé lázně, hotely a restaurace, podniky závodního stravování, školní jídelny, ústavy, menší velkosklady, Jednota Kladno a v neposlední řadě větší či menší obchody. V roce 2018 jsme se stali regionálním dodavatelem do společnosti MAKRO (Stodůlky, Průhonice a Černý Most).


Důležitým úkolem společnosti je také neustálá kontrola hygieny a bezpečnosti práce spolu s dodržením všech veterinárních předpisů a systému HACCP (centrálně řízené chlazení, vzduchotechnika, sběr a evidence dat tepelného opracování).


Společnost disponuje certifikátem systému HACCP.

Kontaktní údaje
Adresa: Husova 88, 27401 Slaný
Telefon: +420 312 522 670
Reklama   •   Koupit reklamu