Dnes je 5. říjen 2023, svátek má Eliška
Úvod Černá kronika / Aktuálně Neslyšící senior na Kladensku zemřel po střetu s řezačkou v kukuřičném poli Vytvořit článek
Neslyšící senior na Kladensku zemřel po střetu s řezačkou v kukuřičném poli
Karel Infáček - 17. 09. 2023    691    0 Líbil se vám tento článek?

Při sklizni kukuřice u obce Královice nedaleko Slaného srazil kombajn neslyšícího seniora. Tragická událost se stala v pátek v podvečer během sklizně. Muž svým zraněním na místě podlehl.   

49letý řidič řezačky na kukuřici při sklizni najel na 89letého neslyšícího muže, který se z neznámých důvodů pohyboval na poli. Senior utrpěl vážná devastující zranění v oblasti dolních končetin.

Událost se stala před 19:00 v kukuřičném poli v Královicích. Kombajn srazil muže při sklizni,“ řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová. Dechová zkouška u řidiče kombajnu podle ní byla negativní.

Zřejmě muže ve vzrostlé kukuřici neviděl,“ doplnila.  „Na místě probíhala laická resuscitace, následně si pacienta převzali naši záchranáři, bohužel i přes snahu všech pacient utrpěl zranění natolik vážná, že na místě zemřel,“ řekla mluvčí záchranné služby Monika Nováková. 

Na místo byly okamžitě vyslány posádky RZP a RV ZZS ASČR, jednotky HZS SČK ze stanice Slaný a JSDH Zlonice a dále hlídka Policie ČR z nedalekého obvodního oddělení.

Muž bohužel i přes veškerou snahu všech přítomných na místě zemřel. K události vyjela výjezdová skupina kladenských kriminalistů a jejich technik celou událost zadokumentoval. Příčiny a okolnosti nehody budou policisté dál vyšetřovat.

 TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Karel Infáček - před 20 hodinami
Od začátku září České dráhy zvyšují bezpečnost ve vybraných příměstských vlacích v Praze a Středočeském kraji. „Chceme, aby se ces...
Začátkem tohoto pracovního týdně, konkrétně od pondělí do úterý 25. a 26. září proběhla ve Středočeském kraji další dopravně bezpe...
RYTÍŘI KLADNO - 30. 09. 2023
Utkání proti Kometě Kladnu nevyšlo. Začátek bitvy dvou sousedů v tabulce vyšel lépe hostům z Brna, kteří své vedení v prostředním...
Reklama   •   Koupit reklamu