Dnes je 1. březen 2024, svátek má Bedřich
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Obchodní dům S1 Center otevře nové prodejny už v březnu Vytvořit článek
Obchodní dům S1 Center otevře nové prodejny už v březnu
Michal Jůza - 11. 02. 2024    73996    0 Líbil se vám tento článek?

Nové obchodní centrum S1 Center společnosti Saller Loan Management má být otevřeno už v březnu letošního roku. Dodělávají se obchody, dokončen už je kruhový objezd, který má zajistit dopravní napojení do komerčního centra z ulice Nosačická. Objeví se tu i prodejny, které zatím ve Slaném nejsou. Nabídka bude široká, potraviny, oblečení a obuv, elektro i zboží do domácnosti nebo dekorace. 

Finální termín otevření obchodního centra bude odvozen od kolaudace, která má proběhnout v březnu 2024. Už nyní jsou ale známy obchody, které se v centru objeví. Kromě drogerie Rossmann nebo potravin BILLA, které už ve Slaném jsou, tu návštěvníci najdou i značky, které dosud měly své provozovny nejblíže na Kladně. Jedná se o následující prodejny:

ACTION – Prodejna zpřístupní zákazníkům široký sortiment zboží pro domácnost, bytový textil, jídlo, pití, módu, kancelářské potřeby nebo dekorace za diskontní ceny.

DATART – Sortiment zaměřený na spotřební elektroniku zajistí prodejna, ve které se najdou malé i velké spotřebiče, chytré produkty, TV, foto, telefony, ale i technika pro zahradu nebo do dílny a veškeré příslušenství.

DEICHMANN – Prodejna nabídne výběr obuvi pro všechny věkové skupiny a módní doplňky jako kabelky nebo bižuterii. Vedle tradičních značek, jako je Elefanten, Gallus nebo Medicus, nabídne kvalitní obuv značky 5th Avenue, módní kolekci Graceland nebo sportovní obuv značky Victory doplněnou známými značkami jako Adidas, Nike, Puma a Kappa.

KIK – Prodejna nabídne nejrůznější druhy levných oděvů, obuvi, hraček, dekorací a dalších výrobků do domácnosti nebo na zahradu. 

Sinsay – Značka se zaměřuje na trendy módu pro ženy, muže a děti. Najdou se tu ale i dekorace a vybrané zboží do domácnosti a péči o tělo.

TAKKO FASHION – Prodejna nabídne diskontní prodej módní konfekce rozdělený do dámského, pánského a dětského oddělení. Najde se tu sportovní oblečení i oděvy pro volný čas.

TEDi – Prodejna slibuje bohatý sortiment každodenní spotřeby od dekorací, hraček, kancelářských potřeb, dárkových předmětů až po doplňky pro modelaření, příslušenství na párty, ale také drogerii nebo potřeby pro kutily.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
RYTÍŘI KLADNO - 28. 02. 2024
50. kolo Tipsport Extraligy patřilo na Kladně benefičnímu utkání pro nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa, ve kterém Rytíři oblék...
Občané mohou prostřednictvím Pol Pointu podat jakékoliv oznámení. . . podvody, zanedbání povinné výživy, krádeže, a mnoho dalších....
Jistě jste si všimli, že šéfové Středočeského a Ústeckého kraje omezili -přes hranici střeženou Kamenným pastýřem- veřejnou dopr...
Reklama   •   Koupit reklamu