Dnes je 1. březen 2024, svátek má Bedřich
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura POZVÁNKA: Za hudbou v čase adventním Vytvořit článek
POZVÁNKA: Za hudbou v čase adventním
Consortium Camerale Slanense - 02. 11. 2022    1559    0 Líbil se vám tento článek?

Slánský pěvecký sbor Consortium Camerale Slanense chystá v prosinci hned několik vánočních vystoupení. V pondělí 12. prosince se uskuteční koncert ve slánském divadle. Zazní tu tradiční vánoční písně i úplné novinky, hosty budou flétnový soubor Flauti Vivace a sólista David Šarboch. 

Slánský pěvecký sbor Consortium Camerale Slanense srdečně zve všechny své příznivce na vánoční koncert s názvem Za hudbou v čase adventním. Ten se uskuteční v pondělí 12. prosince od 18 hodin ve slánském divadle. Pod vedením sbormistryně Aleny Šandové a hostů večera - největšího flétnového souboru v Čechách Flauti Vivace pod taktovkou Ivana Tatara a sólisty Davida Šarbocha. Těšit se můžete na tradiční vánoční písně, ale i úplné novinky.

Vstupenky je možné zakoupit z pohodlí domova online na www.kultura.slansko.cz nebo v předprodeji na pokladně městského kina, a to každý den (včetně víkendu) vždy v čase od 16 do 20 hodin. 

Sbor si můžete dále poslechnout:

  • 15. 12. 2022 od 18 hodin, kostel sv. Štěpána, Pchery
  • 18. 12. 2022 od 15 hodin a od 17 hodin, Městské divadlo Slaný, Vánoční divadelní pohádka (ve spolupráci se Slánskou scénou)

I letos byl sbor přizván na natáčení Koncertu pro radost, který bude přenášen online. Termín vysílání zatím není znám, bude proto upřesněn později. 

 

Autorka: MaRu

Foto: Jiří JarochTAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
RYTÍŘI KLADNO - 28. 02. 2024
50. kolo Tipsport Extraligy patřilo na Kladně benefičnímu utkání pro nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa, ve kterém Rytíři oblék...
Občané mohou prostřednictvím Pol Pointu podat jakékoliv oznámení. . . podvody, zanedbání povinné výživy, krádeže, a mnoho dalších....
Jistě jste si všimli, že šéfové Středočeského a Ústeckého kraje omezili -přes hranici střeženou Kamenným pastýřem- veřejnou dopr...
Reklama   •   Koupit reklamu