Dnes je 3. říjen 2023, svátek má Bohumil
Úvod Sport Rytíři se v Oaze rozloučili se sezonou, rozdali podpisy a za dresy vybrali přes sto tisíc Vytvořit článek
Rytíři se v Oaze rozloučili se sezonou, rozdali podpisy a za dresy vybrali přes sto tisíc
RYTÍŘI KLADNO - 30. 05. 2023    227    0 Líbil se vám tento článek?
Už tradiční rozlučka se sezonou v nákupním centru OAZA Kladno se ve středu opět vyvedla! Rytíři nejprve v nově otevřeném Hakim Fitness rozdali fanouškům autogramy a následně se i se svými příznivci přesunuli do kasina Rebuy Stars, kde se dražily originální hrané dresy z uplynulé sezony. Na konto nadace Knights Foundations nakonec vynesly přes sto tisíc korun!

 

Jsem moc rád, jak se celá akce povedla. Letos jsme trochu pozměnili koncept a snažili se vyjít vstříc všem fanouškům. Na autogramiádu dorazila spousta rodin s dětmi, do kasina hokejoví nadšenci a sběratelé. Myslím si, že si všichni přišli na své a jsem rád, že jsme měli možnost zakončit loňskou sezónu a odstartovat tu nadcházející. Je to příjemné zpestření pro fanoušky, ale také pro samotné hokejisty,“ těšilo provozního manažera klubu Martina Špačka.

V kasinu se hrál pokerový turnaj, soutěžilo se o nejrůznější ceny jako hokejky, čepice a šály a před fanoušky se také představily první dvě posily pro nadcházející ročník Karel Klikorka a Jakub Strnad. Zlatým hřebem večera ale byla jako už tradičně aukce originálních hraných dresů z uplynulé extraligové sezony.

Největší zájem byl podle očekávání o uniformu Jaromíra Jágra, která se nakonec vyšplhala až na skvělých 22 tisíc korun. Druhou nejvyšší částku pak vynesl dres kapitána Tomáše Plekance, za nějž nejvážnější zájemce zaplatil 15 tisíc. Třetí největší zájem vzbudila čtyřka Martina Kehara, která se vyhoupla až na šest a půl tisíce.

Mezi fanoušky zamířil i zcela unikátní dres Antonína Melky, který nepřežil sezonu v kuse. Po zásahu bruslí v zápase proti Spartě totiž musel být zkušený útočník Rytířů bleskurychle ošetřen a celý dres je proto rozstřižený.

V součtu se mezi zájemce rozdělilo 27 dresů a na konto klubové nadace Knights Foundation se vybralo 101 500 korun. Rytíři tak navázali na letošní dražbu retro dresů s paní Poldi, která byla vůbec nejúspěšnější v historii. 

„Všem dražitelům dresů bych chtěl obrovsky poděkovat, protože na konto Knights Foundation opět míří skvělá částka,“ doplnil Špaček.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Začátkem tohoto pracovního týdně, konkrétně od pondělí do úterý 25. a 26. září proběhla ve Středočeském kraji další dopravně bezpe...
RYTÍŘI KLADNO - 30. 09. 2023
Utkání proti Kometě Kladnu nevyšlo. Začátek bitvy dvou sousedů v tabulce vyšel lépe hostům z Brna, kteří své vedení v prostředním...
Když o víkendu 13. a 14. května probíhaly společné oslavy 150 let Pražsko-duchcovské dráhy a 25 let spolupráce Železničního muze...
Reklama   •   Koupit reklamu