Dnes je 4. červen 2023, svátek má Dalibor
Úvod Tip na výlet / Kultura TIPY NA VÍKEND: plesy, party time, laserball či bruslení Vytvořit článek
TIPY NA VÍKEND: plesy, party time, laserball či bruslení
Michal Jůza - 27. 01. 2023    496    0 Líbil se vám tento článek?

Poslední lednový víkend bude plný tanečních možností. Vybrat si budete moci z plesů nebo DJ party. Slánská ledová plocha bude po oba dny otevřena veřejnému bruslení. Těšit se můžete i na voňavé tvoření nebo závodní akce i pro amatéry. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Sobota 28. 1.

Sobotní dopoledne ve Slaném bude patřit závodům s modely sportovních vozů na autodráze pro volně příchozí. Ty se konají v rámci tradiční Velké ceny Slaného.

Odpolední tip zase potěší tvořivé ručičky. Na kurzu voňavých mýdel v Tuřanech si můžete vyrobit osm originálních kousků z vysoce kvalitních přírodních materiálů.

V jezdeckém centru v Královicích se bude konat Party time - slavnostní vyhlášení výkonnostního žebříčku WEČR s doprovodnou party pro veřejnost pod taktovkou DJ Stephena.

Pokračuje plesová sezóna a i tuto sobotu bude hned několik možností, kam si jít zatančit. Můžete si vybrat třeba Hejtmanský ples ve Slaném, kde bude hrát kapela Carolina band a plesovou atmosféru doplní tradiční tombola a módní přehlídka.

Další alternativou bude Reprezentační ples obce Královice. Tady zase potěší kapela Tancovačka, profesionální tanečníci či půlnoční překvapení v podobě vystoupení s muzikálovými písněmi.

Neděle 29. 1.

Neděle potěší milovníky lasergame, kteří si mohou na Kladně poměřit své síly s ostatními na Turnaji laserball, což je kombinace lasergame a míčových her.

Víkend 28. a 29. 1.

Po celý víkend bude ve Slaném opět možnost zajezdit si na ledové ploše zimního stadionu v rámci veřejného bruslení.

Ať už se vydáte kamkoliv, přejeme vám krásný víkend!

 Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Karel Infáček - 01. 06. 2023
Při nehodě pěti aut u Slaného na Kladensku se ve čtvrtek dopoledne zranili čtyři lidé, jeden vážně. Silnice I/16 je mezi Slaným a...
RYTÍŘI KLADNO - 30. 05. 2023
Už tradiční rozlučka se sezonou v nákupním centru OAZA Kladno se ve středu opět vyvedla! Rytíři nejprve v nově otevřeném Hakim Fit...
Michal Jůza - 25. 05. 2023
Dnešním dnem (26. 5.) ve Slaném začíná již třetí ročník festivalu Slánské muzejní léto. Letos ho zahajuje výstava slavného českého...