ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 26. listopad 2020, svátek má Artur

Zpráva ředitele slánské nemocnice ohledně současné situace

20. 11. 2020 • 13:10

Ředitel slánské nemocnice MUDr. Štěpán Votoček zveřejnil na Facebooku slánské nemocnice příspěvek, kde referuje o současném stavu slánské nemocnice. Podle něj zatím v nemocnici nedochází k poklesu počtu hospitalizovaných pro Covid. Ke čtvrtku 19. listopadu bylo ve čtyřech slánských Covid stanicích dohromady 42 nemocných. Ředitel také uvádí, že na rozdíl od některých fakultních nemocnic, ve Slaném žádní bezpříznakoví pacienti neleží. Nemocnici se podařilo zajistit dostatečný počet plicních ventilátorů a HNFO přístrojů a i s pomocí externích lékařů a dobrovolníků se daří udržet i personální zajištění. 

 

Ačkoliv se podařilo obnovit provoz dětského oddělení a porodnice, nemocnice se nevyhne krátkodobému uzavření jedné stanice jiného oddělení, kde je kvůli šíření nákazy nutné provést desinfekci všech prostorů. Odběrové centrum zaznamenalo snížení zájmu o testy zhruba na polovinu. Od příštího týdne tedy nemocnice přikročí na zkrácení provozu. Odběry začnou až od 8:00 a skončí ve 14:00.

 

Ředitel v příspěvku také poděkoval firmám i jednotlivcům, kteří se starají o komfort nemocničních zaměstnanců, a samozřejmě poděkoval i celému nemocničnímu personálu.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím