Přejdi na obsah
  • Zprávy
  • Tištěný infáček do Vašich schránek
  • Firmy na Slánsku
  • Ceník inzerce
  • Kontakt

Slánský Infáček

Váš internetový deník a tištěný měsíčník pro Slánsko, Kladensko a Lounsko.

Slánský Infáček
Slánský Infáček
Menu
  • Aktuálně
  • Kultura
  • Sport
  • Krimi
  • Komiks
  • Tipy na výlet
  • Staré pohlednice
  • Střípky historie
  • Komerční
Menu

Pečovatelky v domě s pečovatelskou službou ve Slaném dostaly zasloužené zázemí

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X / Twitteru
Aktuálně  |  17.01.2025

Pečovatelky z Domu s pečovatelskou službou Na Sadech odvádí skvělou práci, a nyní mají k dispozici moderní a vybavené prostory. Díky dotaci ve výši téměř jednoho milionu korun z Humanitárního fondu Středočeského kraje byly realizovány významné úpravy.

Zaměstnankyně Domu s pečovatelskou službou (DPS) si nové vybavení opravdu zasloužily, jen za minulý rok poskytly klientům služby v rozsahu 3 246 hodin. Mimo jiné zvládly vyprat přes 3 100 kilogramů prádla. Nové prostory přišli slavnostně převzít starosta Martin Hrabánek a místostarosta pro sociální oblast Radek Vondráček.

Co všechno je nového: 

– Kancelář: Nově vybavená kancelář se šesti pracovními místy, uzamykatelnými skříněmi a kuchyňským koutem.
– Technika: Dva nové notebooky pro efektivnější práci.
– Prádelna: Opravené prostory prádelny, včetně nového nábytku pro personál.
– Nové spotřebiče: Čtyři nové pračky, dvě sušičky, nový mandl a speciální žehlicí prkno, které šetří ruce pečovatelek.

Součástí oprav bylo také vybudování nového sociálního zařízení, které mohou využívat nejen klienti DPS, ale i návštěvníci POSEZu a Pedagogicko-psychologické poradny. Toalety jsou vybaveny bezpečnostním tlačítkem pro přivolání pomoci.

 

Partneři

Nejnovější zprávy

Stavba dálnice D7: První mosty a plánované dokončení



STŘÍPKY HISTORIE: Slaný po dvaceti letech. Jak se město proměnilo od roku 2004?



Řidiči se zákazem řízení se v Kladně vydávali za někoho jiného. Policii neoklamali