DM ve Slaném otevře na konci dubna, první zákazníky čekají výhody

Administrátor - 27.03.2024
Kategorie: Aktuálně

Už v dubnu začne v domě bývalého železářství U Kozmů fungovat nová prodejna dm drogerie. Slavnostní otevření podpoří slevy i dárek zdarma. Prodejna bude mít po domluvě s památkáři netradiční vzhled. Lákat chce na výhodné ceny, exkluzivní značky, udržitelné produkty i na přívětivost.

Přípravy na otevření prodejny dm ve Slaném jsou v plném proudu. Aktuálně se dokončuje úprava interiéru a uspořádání prodejny, zajišťují se potřebné stavební a technické práce a zároveň probíhá výběr zaměstnanců. Vzhled bude jiný, než jsme u dm drogerií zvyklí. „Na této prodejně bude realizován nový vzhled fasády v černobílém provedení. Zde jsme ustoupili z našeho standardního řešení grafického označení prodejen dm a po konzultaci s Odborem památkové péče jsme zvolili citlivé řešení výloh a loga,“ vysvětlil Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

Dm ve Slaném bude nabízet produkty z oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Více prostoru zde dostane sortiment dekorativní kosmetiky, vůní, péče o pleť a přírodní kosmetiky.

Plány na slavnostní otevření

Nová prodejna dm bude slavnostně otevřena 29. dubna 2024 v 8 hodin ráno. Zázazníci získají 20% slevu na celý nákup. Ta bude platit v termínech od 29. dubna do 30. dubna a od 2. května do 3. května 2024. Kromě toho bude dm v prvních dnech od otevření dávat k nákupu zdarma pevnou tašku. Ty budou k dispozici do rozebrání zásob.

Udržitelnost, garance cen nebo čtecí lupy

Prodejna ve Slaném si bude muset poradit s těsnou blízkostí hned dvou velkých konkurenčních řetězců – Rossmann a Teta drogerie. Porazit je chce třeba jednouduchou orientací s vizuálním členěním regálů podle zaměrení sortimentu, nabídkou exkluzivních značek a trvale udržitelných produktů označených zelenými cenovkami nebo garancí dm dlouhodobých cen s trváním minimálně po dobu čtyř měsíců.

Zážitek z nakupování mají zákazníkům vylepšit také čtecí lupy umístěné na všech nákupních vozících či bezplatné wi-fi připojení. V prodejně bude dostupná jedna klasická pokladna s personálem a dvě samoobslužné pokladny.

Osud slovenských poboček DM tu slánskou nečeká

V nedávné době řetězec dm oznámil zavírání poboček na Slovensku. Vznikly tak dohady o budoucnosti sítě v Čechách, kde vedení společnosti připustilo optimalizaci prodejní sítě s přesouváním z nevyhovujících adres. Investice do rozvoje a do modernizací ale v tuzemsku stále probíhají. „Na naší strategii v oblasti expanze se nic nemění. Stejně jako v minulosti prodejny otevíráme tam, kde vidíme potenciál a zavíráme v místech, kde již příležitosti pro růst nejsou nebo je přemisťujeme do vhodnějších lokalit,“ řekl Peroutka.

Konkrétně výběr města Slaný pro otevření nové prodejny byl podle dm motivován několika faktory. „Slaný je atraktivním a městem, které má potenciál pro rozvoj. Výhodná poloha nové prodejny usnadňuje dostupnost pro zákazníky nejen z města samotného, ale i okolních obcí. Rozhodnutí o otevření nové prodejny ve Slaném umožňuje dm nabízet široký sortiment a služby velkému okruhu zákazníků a zákaznic,“ vysvětlil manažer komunikace.