Přejdi na obsah
  • Zprávy
  • Tištěný infáček
  • Firmy na Slánsku
  • Ceník inzerce
  • Kontakt

Slánský Infáček

Váš internetový deník a tištěný měsíčník pro Slánsko, Kladensko a Lounsko.

Slánský Infáček
Slánský Infáček
Menu
  • Aktuálně
  • Kultura
  • Sport
  • Krimi
  • Komiks
  • Tipy na výlet
  • Staré pohlednice
  • Střípky historie
  • Komerční
Menu

Hasiči opět zasahovali v areálu, kde má vzniknout nová pobočka Lidlu

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X / Twitteru
Aktuálně  |  20.08.2024

Situace v bývalém areálu skladů Merx ulici Dražkovická se bohužel opakuje. Pozemek, kde společnost Lidl plánuje postavit svou novou pobočku, byl opět terčem bezdomovců. Dnes (20. 8.) po osmé hodině ranní vyjížděly jednotky hasičů k nahlášenému požáru v tomto objektu. Co k němu vedlo a jak dlouho trvala jeho likvidace?

Profesionální jednotka ze Slaného a dobrovolní hasiči ze Zlonic byli přivoláni k menšímu ohnisku požáru, které vzniklo po zapálení odpadu na bývalé skládce v budově objektu v ulici Dražkovická.

Jak zásah probíhal, popsal mluvčí hasičů Jan Sýkora: „Po příjezdu jsme přistoupili k odvětrávání pomocí přetlakového ventilátoru; poté jsme provedli průzkum celého objektu, lokalizovali a likvidovali ohnisko a následně se vrátili na základnu. Celý zásah nám trval dvacet minut.“

Před časem jsme vás informovali o tom, že společnost Lidl se zatím nevyjádřila k plánovanému zbourání objektu ani k výstavbě nové pobočky. Další požár by mohl situaci urychlit, aby obyvatele v okolí netrápily opakované výjezdy hasičů.

Zdroj Obr.: Miloslava Charvátová

Partneři

Nejnovější zprávy

Vítr si ze Slaného dělal hřiště



Kauza Plchov: Po třech požárech přichází oficiální reakce obce



Odešel Miroslav Blažek, neúnavný propagátor turistiky ve Slaném