Kladno vyzve v baráži Vsetín. Bitva o extraligu startuje 17. dubna

MJ - 11.04.2024
Kategorie: Sport

Baráž o hokejovou Tipsport extraligu startuje už za týden a Rytíři znají jméno svého vyzyvatele. Po včerejší výhře 2:0 a celkovém vítězství 4:1 na zápasy ve finálové sérii Chance ligy slaví postup do prolínací série VHK ROBE Vsetín.

První dvě utkání baráže se odehrají ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna na kladenském ČEZ stadionu. Ve středu utkání startuje kvůli televiznímu přenosu České televize netradičně už v 17 hodin, ve čtvrtek utkání odvysílá O2 TV Sport ve standardním čase od 18 hodin.

Na první dvě utkání barážové série, které Rytíři sehrají po pětačtyřicetidenní pauze, je přichystán i doprovodný program v podobě fanzóny před stadionem. Ve středu 17. i ve čtvrtek 18. dubna bude už dvě hodiny před utkáním připravena hokejová střelnice mladých Rytířů, skákací hrad i stánek s herními konzolemi. A pozor! Gaming zónu budou dozorovat a mladým hráčům radit kladenští mistři Esport Hokejové Ligy, které klub společně s marketingovou agenturou BPA oficiálně ocení přímo na ledě před startem prvního barážového utkání. Ve středu se ve fanzóně můžete těšit i na autogramiádu obránce Martina Nemčíka, který bohužel pro zranění nebude moci do baráže o extraligu zasáhnout.

Klubový fanshop, jehož otevírací doba bude prodloužena až do 20 minut po skončení utkání, u příležitosti končícího ročníku připravuje výprodej sezónních dresů a kolekce značkového klubového oblečení od Nike. K dostání je omezené množství tepláků, mikin, bund či triček.

Informace ke vstupenkám

Vstupenky na baráž jsou k zakoupení v on-line předprodeji na portálu Enigoo nebo přímo na pokladně ČEZ stadionu, a to buď dnes – ve středu 10. 4. od 16 do 18 hodin – nebo až v den utkání, kdy pokladny otevírají dvě hodiny před jeho startem.

Klub zároveň na obě utkání nabízí možnost zakoupit vstupenky do VIP zóny s teplým a studeným cateringem po celou dobu trvání zápasu a se sedadlem v klubové lóži, na čtvrtek 18. dubna je k pronájmu dostupný jeden klubový skybox s kapacitou až 12 návštěvníků. Skybox je po celé utkání obsluhován a jeho návštěvníci mají volný přístup do stříbrné VIP zóny. Pro více informací o VIP vstupenkách a možnosti pronájmu skyboxu kontaktujte ticketingového manažera Martina Špačka na e-mailové adrese martin.spacek@rytirikladno.cz.