Policie pátrá po BMW, které ujelo od nehody u Studeněvsi

Redakce - 09.05.2024
Kategorie: Krimi

Policie pátrá po účastníkovi nehody, který ve čtvrtek u Studeněvsi srazil muže do příkopu a ujel bez poskytnutí první pomoci. Hledá se BMW černé barvy 7. řady se zatmavenými skly, které se pohybovalo v oblasti. 

Ve čtvrtek 9. května 2024 krátce po půl šesté večer došlo na silnici třetí třídy u Studěněvsi k dopravní nehodě. Při té byl osobním autem sražen řidič elektrokoloběžky, který utrpěl otřes mozku a musel být dopraven vrtulníkem  do nemocnice v Fakultní nemocnice Motol.

Řidiče automobilu hledají policisté. „Řidič elektrokoloběžky uvedl, že účastníkem nehody měl být i doposud nezjištěný řidič vozidla BMW černé barvy 7. řady se zatmavenými skly, po kterém pátráme,“ uvedla Michaela Richterová, tisková mluvčí Policie ČR.

Podle jednoho ze svědků se na trase pohyboval řidič popsaného BMW s tmavými vlasy a dioptrickými brýlemi, který ujížděl ve směru na Řisuty.

Policisté žádají i další případné svědky, aby se obránili na bezplatnou linku 158. Prověřovat budou také záznamy kamer.  „Od města budou vyžádány kamerové záznamy, na kterých mohou být vidět například registrační značky vozidla,“ uvedla Michaela Richterová.

Zdroj obr.: Policie ČR