Rytíři slaví první výhru sezony, Hradec na kladenském ledě padl
Rytíři Kladno se konečně dočkali prvního extraligového vítězství této sezony a to rovnou před domácím publikem. Na kladenském ledě přetlačili houževnatý Hradec Králové a dali jasně najevo, že nehodlají zůstat na dně tabulky bez boje. Fanoušci si užili zápas, ve kterém nechyběly góly, nasazení ani parádní zákroky brankáře.
Domácí vstoupili do utkání aktivně a odměnou jim byly důležité branky, které určily ráz zápasu. Hradec se snažil o obrat, ale Rytíři drželi otěže pevně v rukou. Rozhodující momenty přišly ve druhé polovině, kdy Kladno využilo své šance a nedovolilo soupeři dostat se na dostřel.
V závěru utkání se ukázala bojovnost celého týmu. Obrana blokovala střely, brankář předvedl jistotu a publikum hnalo Rytíře dopředu až do závěrečné sirény. Výhra znamená nejen první tři body, ale také cenný psychologický impuls do dalších kol.
Pro kladenské hráče i fanoušky to byl večer, který připomněl, že tým má sílu a odhodlání. Teď bude důležité na výkon navázat a ukázat, že vítězství s Hradcem nebylo jen náhodným zábleskem.