Přejdi na obsah
  • Zprávy
  • Tištěný infáček do Vašich schránek
  • Firmy na Slánsku
  • Ceník inzerce
  • Kontakt

Slánský Infáček

Váš internetový deník a tištěný měsíčník pro Slánsko, Kladensko a Lounsko.

Slánský Infáček
Slánský Infáček
Menu
  • Aktuálně
  • Kultura
  • Sport
  • Krimi
  • Komiks
  • Tipy na výlet
  • Staré pohlednice
  • Střípky historie
  • Komerční
Menu

Studenti Obchodky Slaný objevovali cestu k podnikání

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X / Twitteru
Aktuálně  |  18.02.2025

Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše poskytla svým studentům možnost podpory podnikatelského ducha prostřednictvím inovativních workshopů zaměřených na rozvoj podnikání. Studenti se zde dozvěděli o klíčových kompetencích nezbytných pro úspěšné „podnikavce“, ale také si prakticky vyzkoušeli metody, které jim pomohou proměnit jejich nápady ve skutečnost. Tato zkušenost měla za cíl inspirovat k objevování vlastního potenciálu a k odvážnému vykročení na cestu podnikání.

Studenti obchodní akademie ve Slaném se zúčastnili workshopu zaměřeného na podporu podnikavosti mezi studenty středních škol. Škola totiž byla vybrána mezi účastníky projektu Vzdělávací institut Středočeského kraje.

Workshop byl určen pro žáky druhých ročníků a učitele odborných předmětů. Cílem bylo poskytnout studentům praktické dovednosti a znalosti potřebné pro rozvoj podnikatelského myšlení a schopností. Účastníci se seznámili s různými aspekty podnikání, včetně tvorby podnikatelského plánu, finančního řízení a marketingu.

Podle organizátorů je důležité, aby studenti již na střední škole získali povědomí o podnikání a byli připraveni na budoucí výzvy na trhu práce. Tento workshop je součástí širšího vzdělávacího programu, který má za cíl začlenit výchovu k podnikavosti do obsahu středoškolského vzdělávání.

Cílem celého projektu je podporovat mladé lidi v rozvoji jejich podnikatelských dovedností a připravit je na úspěšnou kariéru. Více se o něm můžete dozvědět na stránkách Vzdělávacího institutu Středočeského kraje.

 

Partneři

Nejnovější zprávy

STŘÍPKY HISTORIE: Slaný po dvaceti letech. Jak se město proměnilo od roku 2004?



Stavba dálnice D7: První mosty a plánované dokončení



Řidiči se zákazem řízení se v Kladně vydávali za někoho jiného. Policii neoklamali