Přejdi na obsah
  • Zprávy
  • Tištěný infáček
  • Firmy na Slánsku
  • Ceník inzerce
  • Kontakt

Slánský Infáček

Váš internetový deník a tištěný měsíčník pro Slánsko, Kladensko a Lounsko.

Slánský Infáček
Slánský Infáček
Menu
  • Aktuálně
  • Kultura
  • Sport
  • Krimi
  • Komiks
  • Tipy na výlet
  • Staré pohlednice
  • Střípky historie
  • Komerční
Menu

V Lidlu ve Slaném se budou dít změny. Řetězec překope prodejny po celé republice

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X / Twitteru
Aktuálně  |  18.05.2026

Lidl od 21. května zavádí nový systém rozmístění nepotravinářského zboží. Místo dosavadního stylu, kdy člověk jeden týden našel zahradní hadici vedle ponožek a druhý týden mezi mixéry a plyšáky, budou mít nově jednotlivé typy zboží své pevné místo. Řetězec tomu říká „Lidl světy“.

Nově budou prodejny rozdělené do šesti hlavních kategorií: Kuchyně a domácnost, Dílna a zahrada, Bydlení, Sport a volný čas, Móda a doplňky a Dětský svět. Jednotlivé sekce budou barevně označené a rozmístěné podél hlavních tras v prodejně, aby se zákazníci lépe orientovali.

Pro běžného zákazníka to znamená hlavně jediné: méně hledání a méně nervů. Pro zaměstnance zase méně neustálého přestavování regálů podle aktuálních akcí. Lidl zároveň plánuje větší propojení kamenných prodejen s internetovým obchodem. Na regálech se mají objevit QR kódy, které zákazníky přesměrují na online nabídku. Pokud konkrétní zboží nebude přímo na prodejně, půjde objednat přes internet.

Ačkoliv Lidl zatím konkrétně nezmínil jednotlivé pobočky, změna se podle zveřejněných informací týká všech prodejen v České republice. Dá se tedy očekávat, že nový systém dorazí i do Slaného. Takže pokud si příště půjdete pro rohlíky a odejdete s aku bruskou, zahradní židlí a mikinou za dvě stovky, aspoň už budete přesně vědět, ve kterém „světě“ jste se ztratili.

Partneři

Nejnovější zprávy

V Lidlu ve Slaném se budou dít změny. Řetězec překope prodejny po celé republice



V Královickém dvoře zavládne o víkendu westernová atmosféra



Ve Zlonicích se bude fandit ve velkém. Pivovar Panaczech chystá hokejovou projekci na nádvoří