Přejdi na obsah
  • Zprávy
  • Tištěný infáček do Vašich schránek
  • Firmy na Slánsku
  • Ceník inzerce
  • Kontakt

Slánský Infáček

Váš internetový deník a tištěný měsíčník pro Slánsko, Kladensko a Lounsko.

Slánský Infáček
Slánský Infáček
Menu
  • Aktuálně
  • Kultura
  • Sport
  • Krimi
  • Komiks
  • Tipy na výlet
  • Staré pohlednice
  • Střípky historie
  • Komerční
Menu

Příprava stavby úseku D7 mezi Kutrovicemi a Panenským Týncem jde do finále

Sdílet na Facebooku
Sdílet na X / Twitteru
 |  20.06.2024

Úsek dálnice D7 mezi Kutrovicemi a Panenským Týncem chce stavět 5 firem. Nejvýhodnější nabídka ve výběrovém řízení činila necelých 70 % předpokládané ceny. Na trase už probíhají přípravné práce. 

Do finální fáze se posunula příprava stavby úseku D7 mezi Kutrovicemi a Panenským Týncem. Po vypršení termínu pro podání nabídek ŘSD obdrželo 5 nabídek na realizaci stavby. Tu nejvýhodnější podalo sdružení firem MI Roads, COLAS CZ, Doprastav a Duna Aszfalt za nabídkovou cenu 1 319,4 mil. Kč (bez DPH), což činí 68,9% předpokládané ceny.

Na stavbu úseku v délce 6,7 km už je vydáno stavební povolení v právní moci. V trase budoucí dálnice je dokončeno kácení a probíhá záchranný archeologický výzkum včetně zemních prací. Stavba tak bude moci brzo začít.

Zdroj obr.: ŘSD (ilustrační foto)

Partneři

Nejnovější zprávy

STŘÍPKY HISTORIE: Slaný po dvaceti letech. Jak se město proměnilo od roku 2004?



Stavba dálnice D7: První mosty a plánované dokončení



Řidiči se zákazem řízení se v Kladně vydávali za někoho jiného. Policii neoklamali