Centrum Slaného si zahraje v novém seriálu

Redakce - 27.05.2024
Kategorie: Aktuálně

Filmaři se opět po čase vrátili do centra města Slaný. V úterý 28. května se mají na Masarykově náměstí točit záběry do komediálního seriálu Milionáři. V něm si zahrají herci jako Liška, Adamovská nebo Táborský.

Nový český seriál Milionáři sleduje v osmi epizodách příběh pěti kolegů z malé továrny, kteří vyhrají v loterii pohádkově velké peníze. Chystá ho televize Nova pro platformu Voyo. Zahrají si v něm i města jako Žatec nebo Slaný.

Kvůli zajištění historického prvku kulis a zázemí pro parkování filmové techniky se chystají v centru města dopravní omezení. Během natáčení dojde k uzavírce chodníku a vozovky čp. 3-7 a středové plochy Masarykova náměstí. Zábor vozovky bude probíhat v termínu od 28. 5. 2024 od 6 hodin do 30. 5. do 7 hodin. V úterý 28. 5. od 6 do 13 hodin bude uzavřen chodník a střed náměstí.

V seriálu se má objevit řada známých tváří. Hraje tu Miroslav Táborský, Pavel Liška, Zlata Adamovská, Jitka Sedláčková nebo Jana Pidrmannová. Poprvé by měl být komediální projekt vysílán na konci letošního roku nebo v roce příštím.

Město Slaný je často vyhledávaným místem filmařů, natáčela se tu již několik snímků i reklam. A další na sebe nenechá dlouho čekat. Plánuje se i projekt z policejního prostředí, pro který filmaři využijí zázemí místního úřadu.